Nie reagujesz - akceptujesz

Chuligan uszkodził 4 samochody i kontener na odzież. Został zatrzymany

Policjanci z komisariatu II w Bielsku-Białej zatrzymali 20-latka, który dzisiejszej nocy uszkodził 4 samochody i kontener na odzież. Do jego ujęcia przyczyniły się informacje przekazane przez świadka zdarzenia. Za przestępstwa te sprawcy grozi teraz do 5 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło tuż przed północą w Bielsku-Białej na ul. Morskie Oko. Świadek zauważył trzech młodych mężczyzn, którzy najpierw przewrócili na dach fiata 126p. Samochód ten uszkodził stojącego obok volkswagena golfa. Chuligani skopali też karoserię dwóch innych pojazdów – fiata seicento i peugeota 206, a następnie przewrócili kontener na odzież. Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci, po krótkim pościgu, zatrzymali jednego ze sprawców. Jego dwaj wspólnicy zdołali zbiec, ale policjanci zapowiadają, że ich zatrzymanie to tylko kwestia czasu.

Badanie alkomatem wykazało, że zatrzymany 20-latek miał w organizmie 2 promile alkoholu. Trafił do policyjnego aresztu. Dzisiaj usłyszy zarzuty, a o jego dalszym losie zdecyduje prokurator i sąd.