Nie reagujesz - akceptujesz

Bez prawa jazdy z dwoma promilami alkoholu

Najpierw doprowadziła do kolizji z samochodem marki BMW, a następnie wjechała w ogrodzenie przydrożnej posesji. 21-latka kierująca renaultem nie miała prawa jazdy, ale za to miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Policjanci z drogówki zatrzymali sprawczynię. Do jej ujęcia przyczyniły się informacje przekazane przez świadków. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi jej teraz do 2 lat za kratami.

Do zdarzenia doszło wczoraj w Bielsku-Białej na ul. Listopadowej. Kierująca renaultem w czasie cofania doprowadziła do zderzenia z bmw. Nie zatrzymała się i kontynuowała jazdę. Zauważyli to świadkowie, którzy ruszyli za nią w pościg. Kierująca jechała całą szerokością jezdni i odbijała się od krawężników, stwarzając poważne zagrożenie bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Na bielskiej ul. Portowej utraciła panowanie nad pojazdem i wjechała w przydrożne ogrodzenie. Ujęli ją świadkowie i przekazali w ręce patrolu.

Badanie alkomatem wykazało, że 21-latka miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Nie posiadała prawa jazdy. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi jej teraz do 2 lat więzienia. Z własnej kieszeni będzie też musiała uregulować szkody, do których doprowadziła w wyniku obu kolizji.