Zawody o Puchar Reksia z patrolem narciarskim - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej

Wiadomości

Zawody o Puchar Reksia z patrolem narciarskim

06.02.2017    Bielsko-Biała

Jak zachować się na stoku, gdy dojdzie do wypadku, czy można wyprzedzać na nartach, czy kask ochronny nosimy cały czas, czy tylko podczas zawodów? Na te i inne pytania odpowiadali najmłodsi uczestnicy konkursu zorganizowanego przez policjantów pełniących służbę na nartach, w którym nagrodami były kaski narciarskie. Konkurs odbył się w czasie zawodów o Puchar Reksia na bielskim Dębowcu.

Puchar Reksia to największe w Polsce zawody narciarskie dla dzieci. 6 edycja była wyjątkowa, bo w tym roku obchodzimy 50-lecie powstania sympatycznego Reksia, który jest bohaterem ponad 65 odcinków animowanych.

O bezpieczeństwo uczestników 6 Pucharu Reksia dbali policjanci z patroli narciarskich, którzy przypomnieli miłośnikom sportów zimowych o zasadach obowiązujących na stokach. Rozdawali ulotki dotyczące zasad bezpiecznego korzystania ze stoku. Przypomnieli również o dekalogu Międzynarodowej Federacji Narciarskiej. Dla najmłodszych zawodników mundurowi zorganizowali konkurs, w którym nagrodami były kaski narciarskie.

Ładowanie odtwarzacza...