Zawody o Puchar Reksia z patrolem narciarskim - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej

Wiadomości

Zawody o Puchar Reksia z patrolem narciarskim

Data publikacji 06.02.2017

Jak zachować się na stoku, gdy dojdzie do wypadku, czy można wyprzedzać na nartach, czy kask ochronny nosimy cały czas, czy tylko podczas zawodów? Na te i inne pytania odpowiadali najmłodsi uczestnicy konkursu zorganizowanego przez policjantów pełniących służbę na nartach, w którym nagrodami były kaski narciarskie. Konkurs odbył się w czasie zawodów o Puchar Reksia na bielskim Dębowcu.

Puchar Reksia to największe w Polsce zawody narciarskie dla dzieci. 6 edycja była wyjątkowa, bo w tym roku obchodzimy 50-lecie powstania sympatycznego Reksia, który jest bohaterem ponad 65 odcinków animowanych.

O bezpieczeństwo uczestników 6 Pucharu Reksia dbali policjanci z patroli narciarskich, którzy przypomnieli miłośnikom sportów zimowych o zasadach obowiązujących na stokach. Rozdawali ulotki dotyczące zasad bezpiecznego korzystania ze stoku. Przypomnieli również o dekalogu Międzynarodowej Federacji Narciarskiej. Dla najmłodszych zawodników mundurowi zorganizowali konkurs, w którym nagrodami były kaski narciarskie.

Ładowanie odtwarzacza...