Zaginiony nastolatek zatrzymany z narkotykami - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej

Wiadomości

Zaginiony nastolatek zatrzymany z narkotykami

Data publikacji 15.02.2017

Policjanci z bielskiego pododdziału prewencji odnaleźli wczoraj zaginionego 16-latka. Nastolatek był poszukiwany od ubiegłego tygodnia. Jego zaginięcie zgłosiła zaniepokojona matka. W czasie przeszukania nieletniego policjanci odnaleźli kilka porcji marihuany. Za posiadanie środków odurzających odpowie on wkrótce przed sądem rodzinnym.

Wczoraj po południu w rejonie dworca przy bielskiej ul. Warszawskiej, policjanci zauważyli nieletniego, który na widok umundurowanych stróżów prawa wyraźnie starał się uniknąć kontroli. Policjanci wylegitymowali 16-latka. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że od zeszłego tygodnia był on poszukiwany jako zaginiony. Jego zaginięcie zgłosiła w miniony czwartek zaniepokojona matka.

Podczas legitymowania i kontroli nieletni zachowywał się nerwowo, co wzbudziło podejrzenia stróżów prawa. Nic dziwnego, bo w czasie jego przeszukania policjanci odnaleźli kilka porcji marihuany. 16-latek trafił do policyjnej izby dziecka. Za posiadanie środków odurzających odpowie wkrótce przed sądem dla nieletnich.