Śmiertelne potrącenia - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej

Wiadomości

Śmiertelne potrącenia

Data publikacji 16.03.2017

Policjanci z drogówki wyjaśniają szczegółowe okoliczności dwóch śmiertelnych potrąceń, do który doszło na bielskich drogach. W wypadku, który wydarzył się dzisiaj nad ranem w Ligocie zginęła 64-letnia kobieta. Wczoraj po południu w Bielsku-Białej na ul. Wyzwolenia, kierujący fordem potrącił 74-letnią pieszą. Poszkodowana została przewieziona do szpitala. Niestety, pomimo wysiłków lekarzy, kobieta zmarła.

Dzisiaj około 5.20 w Ligocie na ul. Ligockiej, 26-letni kierujący oplem zjechał na przeciwny pas ruchu i potrącił idącą w tym samym kierunku 64-letnią pieszą. Na miejsce natychmiast wezwano pogotowie ratunkowe, którego załoga podjęła reanimację. Niestety, kobieta zmarła na skutek doznanych obrażeń.

Wczoraj (15.03.) około 16.40 w Bielsku-Białej na ul. Wyzwolenia, 58-letni kierujący fordem, wyjeżdżając z parkingu sklepowego potrącił 74-letnią pieszą. Poszkodowana została przewieziona do szpitala. Pomimo wysiłków lekarzy kobiety nie udało się uratować.

Szczegółowe okoliczności, w jakich doszło do tych wypadków ustalają bielscy policjanci. Świadków tych zdarzeń prosimy o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, tel. 33 8121280, nr alarmowe 997 lub 112.