Podziękowania za służbę - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej

Wiadomości

Podziękowania za służbę

Data publikacji 18.09.2017

W Komendzie Miejskiej Policji w Bielsku-Białej odbyła się dzisiaj uroczysta zbiórka. Okazją do niej było wręczenie podziękowań ustępującemu ze stanowiska, długoletniemu Naczelnikowi Wydziału Ruchu Drogowego bielskiego garnizonu podinsp. Wiesławowi Czarnieckiemu.

W sali narad bielskiej komendy odbyła się uroczystość wręczenia podziękowań podinsp. Wiesławowi Czarnieckiemu, który po ponad 28 latach służby w mundurze odchodzi na zasłużoną emeryturę. Insp. Dariusz Matusiak, szef bielskiego garnizonu wręczył list gratulacyjny oraz upominek, ustępującemu ze stanowiska naczelnikowi. W krótkim przemówieniu komendant podziękował naczelnikowi za lata pracy, zaangażowanie i serce poświęcone pracy w Policji.

Swoją karierę podinsp. Wiesław Czarniecki rozpoczął w Komisariacie Policji I w Bielsku-Białej, jako policjant plutonu patrolowego poprzez dowódcę drużyny, dzielnicowego, aż po szczebel kierownika ogniwa patrolowego. W roku 2001 ukończył Wyższą Szkołę Policji w Szczytnie, a następnie przez kilka lat pracował jako oficer dyżurny w bielskiej „dwójce”. W roku 2008 został mianowany na stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, a przed trzema laty objął dowodzenie tym wydziałem.

Uroczystość była również okazją do wręczenia rozkazu o mianowaniu na stanowisku nowemu naczelnikowi bielskiej drogówki podkomisarzowi Krzysztofowi Stankiewiczowi, który do tej pory pełnił funkcję zastępcy.