Poszukujemy świadków wypadków drogowych - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej

Wiadomości

Poszukujemy świadków wypadków drogowych

Data publikacji 12.10.2017

Policjanci z wydziału kryminalnego bielskiej komendy poszukują świadków wypadków, do których doszło w ostatnim czasie na bielskich drogach: w dniu 5 października 2017 r. około 13.20 w Bielsku-Białej w obrębie skrzyżowania ul. Międzyrzeckiej z ul. Twórczą, gdzie kierujący samochodem osobowym marki Volvo potrącił 95-letniego pieszego. Na skutek potrącenia mężczyzna doznał obrażeń ciała.

  • 4 października 2017 r. w miejscowości Ligota przy ul. Zabrzeskiej, kierujący pojazdem marki Honda nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu rowerzyście, doprowadzając do zderzenia. W wyniku potrącenia rowerzysta odniósł obrażenia ciała.
  • 25 września 2017 r. Czechowicach-Dziedzicach na ul. Prusa, kierująca pojazdem marki Suzuki zjechała na przeciwległy pas ruchu, doprowadzając do zderzenia z pojazdem marki Volkswagen. Na skutek wypadku kierująca volkswagenem doznała obrażeń ciała.
  • 18 września 2017 r. w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Legionów, gdzie kierujący pojazdem marki Volkswagen Golf potrącił pieszego, który odniósł obrażenia ciała.
  • 27 sierpnia 2017 r. około 4:30 w Bielsku - Białej na skrzyżowaniu ul. Partyzantów z ul. 1-go Maja, gdzie kierujący samochodem marki Opel Astra doprowadził do zderzenia z pojazdem marki Peugeot. Na skutek wypadku pasażerka opla doznała obrażeń ciała.

Prosimy wszystkie osoby, które posiadają informacje na temat tych wypadków o osobisty lub telefoniczny kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, tel. 33 8121280, nr alarmowe 997 lub 112.