Wiadomości

Mecz Polska – Anglia – podstawowe informacje

Data publikacji 22.03.2018

Dzisiaj o godzinie 18.00 na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej odbędzie się mecz młodzieżowych reprezentacji Polski i Anglii. Policjanci z Bielska-Białej, Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji oraz strażnicy miejscy zadbają o bezpieczeństwo kibiców. Mundurowi będą zwracać szczególną uwagę na wszelkie przejawy zakłócenia spokoju. Policjanci z drogówki będą kierować ruchem. Sympatyków piłki nożnej prosimy o korzystanie z komunikacji miejskiej.

Miejski Zakład Komunikacyjny uruchomił cztery dodatkowe linie autobusowe, które będą dowozić kibiców na stadion.

  • linia 101 będzie kursować z Osiedla Polskich Skrzydeł,
  • linia 102 z Wapienicy,
  • linia 103 z Hałcnowa,
  • linia 104 spod Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Karbowej.

Pierwsze autobusy odjadą z początkowych przystanków o godzinie 16.00. Przejazdy autobusami tych dodatkowych linii odbywać się będą za okazaniem biletu na mecz. Po zakończeniu spotkania około godziny 20.00 autobusy linii 101, 102, 103 i 104 odjadą spod stadionu na przystanki początkowe.

Ponadto decyzją Prezydenta Miasta w dniu meczu kibice udający się na stadion oraz wracający z meczu będą mogli bezpłatnie korzystać ze wszystkich autobusów komunikacji miejskiej. Wystarczy mieć ze sobą bilet na mecz.

Kibice udający się na mecz własnymi samochodami proszeni są o włożenie za przednią szybę białej kartki formatu A4, w celu ułatwienia pracy służbom kierującym ruchem. Główny parking dla samochodów osobowych został zlokalizowany obok hali przy ul. Karbowej.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DLA KIBICÓW DOTYCZĄCE MECZU REPREZENTACJI MŁODZIEŻOWYCH W BIELSKU-BIAŁEJ

(na podstawie informacji zamieszczonych na stronie TS Podbeskidzie).

Przede wszystkim zapraszamy wszystkich kibiców już od godziny 16.00 - wtedy otwierają się bramy stadionu miejskiego i można zajmować miejsca na trybunie.

  • Warto przyjść wcześniej, uniknąć kolejek i uczestniczyć w meczu od samego początku!
  • Wszyscy jesteśmy biało-czerwoni! Nie wnosimy barw i emblematów klubowych.
  • Na stadionie będzie można zakupić gadżety polskiej reprezentacji
  • Nie wnosimy napojów w butelkach szklanych i plastikowych. Dla dzieci można wnieść napój w oryginalnie zamkniętym kartoniku
  • Od godziny 16:00 na stadionie czynne będą punkty gastronomiczne

Na mecz Polska - Anglia U20 nie obowiązują karnety, vouchery, wjazdówki i akredytacje wydane na mecze ligowe TS Podbeskidzie.

Nie obowiązują również karty kibica – przy wejściu należy skanować kod z biletu.

Źródło: UM w Bielsku-Białej, TS Podbeskidzie