Wiadomości

Pomóżmy naszemu koledze w rehabilitacji. Drobny gest nic nie kosztuje!

Data publikacji 30.03.2018

Tomek Cichy to nasz kolega – policjant z komisariatu w Jasienicy, który 7 lat temu uległ poważnemu wypadkowi. Jest sparaliżowany, a Jego rehabilitacja kosztowna. Pomóżmy Tomkowi w tej nierównej, codziennej walce. Przekażmy 1% naszego podatku na rehabilitację.

Tomek Cichy 7 lat temu uległ wypadkowi, który prawie całkowicie Go sparaliżował. W jednej chwili z policjanta, który osiągał bardzo dobre wyniki w służbie i prowadził aktywny tryb życia, stał się człowiekiem niezdolnym do samodzielnej egzystencji. Jak sam przyznaje: „Pomimo upływającego czasu, mam wrażenie, że to co jest nie dotyczy mnie – to nie ja – nie mogę pogłaskać kota, uściskać przyjaciół, samodzielnie wykonywać prozaicznych, codziennych rzeczy. Rehabilitacja, ciągłe ćwiczenia z rodzicami i spotkania na turnusach, w jakiś sposób motywują do wysiłku i pokazują, co można osiągnąć. W chwilach słabości wolę nie analizować tego, jak będzie i staram się żyć tu i teraz – by pewnego dnia osiągnąć swój wymarzony cel – choć w podstawowym stopniu być samodzielnym...”.

Pomóżmy Tomkowi i przekażmy 1% podatku na Jego rehabilitację, KRS 0000026054 z dopiskiem: na pomoc i rehabilitację Tomasza Cichego. Ten gest nic nie kosztuje, a z pewnością pomoże naszemu koledze w codziennych zmaganiach z trudami choroby.