Wiadomości

Potrącił rowerzystkę i uciekł. Szukamy sprawcy

Data publikacji 25.03.2019

Do wypadku doszło w minioną sobotę (23 marca) około 15.00 w Ligocie na ul. Bielskiej. 26-letnia rowerzystka na skutek potrącenia przez kierującego samochodem ciężarowym odniosła obrażenia. Sprawca nie zatrzymał się, by udzielić rannej pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia. Świadków tego wypadku, a w szczególności osoby, które mogą pomóc policjantom w ustaleniu sprawcy prosimy o kontakt z bielską policją - nr alarmowe 997 lub 112.

Z ustaleń wynika, że rowerzystka jechała ul. Bielską w Ligocie w kierunku Mazańcowic. W pewnym momencie zaczął ją wyprzedzać kierowca samochodu ciężarowego, który na widok jadącego z przeciwka pojazdu odbił w prawo, potrącając kierującą jednośladem. Na skutek potrącenia 26-latka przewróciła się, doznając obrażeń ciała. Sprawca nie zatrzymał się i nie udzielił rannej pomocy.

Świadków tego wypadku, a w szczególności osoby, które mogą pomóc śledczym w ustaleniu sprawcy prosimy o kontakt z oficerem dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45, tel. 33 812 12 55, nr alarmowe 997 lub 112.