Policjanci spełniają marzenia - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej

Wiadomości

Policjanci spełniają marzenia

Data publikacji 03.04.2019

Policjanci z Bielska-Białej po raz kolejny pomogli spełnić marzenie Patryka. 23-latek marzy o założeniu policyjnego munduru. Jego marzenie jest odległe ze względu na niepełnosprawność, ale ostatnio choć przez chwilę mógł poczuć się jak prawdziwy stróż prawa. Z bliska przyjrzał się pracy policjantów. To był dla niego niezapomniany dzień.

Patryk jest osobą niesłyszącą. Chłopiec od zawsze marzył, by zostać policjantem. Dlatego bielscy policjanci pomogli mu zbliżyć się do marzeń.

Patryk odwiedził nowoczesną bielską komendę. Miał możliwość obejrzenia strzelnicy i zapoznania się z pracą instruktorów wyszkolenia strzeleckiego. Przyjrzał się z bliska służbie pełnionej przez policjantów z wydziału ruchu drogowego, a na koniec zapoznał się z pracą przewodnika psa służbowego. Stróże prawa opowiadali o specyfice wykonywanych zadań. Nasz gość z dużym zainteresowaniem wysłuchał opowieści, które w języku migowym przekazywała mu Pani Ewa. Matka Patryka, która w niezwykły sposób wspiera swojego syna w codziennym życiu.

Ten wyjątkowy dzień na pewno długo zapadnie w jego pamięci. Życzymy Patrykowi dużo zdrowia i uśmiechu, a także jeszcze wielu marzeń do spełnienia. Cieszymy się, że wspólnie mogliśmy spełnić choć jedno z nich.