Wiadomości

Szukamy sprawcy kradzieży. Czy ktoś go rozpoznaje?

Policjanci z komisariatu w Czechowicach-Dziedzicach poszukują mężczyzny, który jest podejrzany o kradzież w Czechowicach-Dziedzicach przy ul. Braterskiej. Publikujemy zdjęcia poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Śledczy z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży nowego zlewozmywaka z baterią i syfonem, do której doszło w dniu 10 kwietnia 2019 roku ok. godziny 10.20 w Czechowicach-Dziedzicach, przy ul. Braterskiej przez nieustalonego sprawcę. Wizerunek sprawcy i pojazdu, którym się poruszał zarejestrowała kamera monitoringu. Publikujemy zdjęcia poszukiwanego mężczyzny, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego personaliów.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy prosimy kierować do Komisariatu Policji w Czechowicach-Dziedzicach, przy ul. Mickiewicza 1, tel. 3322148810, nr alarmowe 997, 112, adres e-mail: czechowice@bielsko.ka.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość!

  • Podejrzany odchodzi ze skradzionym zlewozmywakiem w ręku.
  • Pojazd, którym poruszał się sprawca kradzieży.
  • Wizerunek osoby podejrzanej o kradzież w Czechowicach-Dziedzicach.