Poszukujemy sprawczyni kradzieży - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej

Wiadomości

Poszukujemy sprawczyni kradzieży

Data publikacji 22.05.2020

Śledczy z wydziału kryminalnego Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej poszukują kobiety podejrzewanej o kradzież portfela. Do kradzieży doszło 7 marca br. ok. godziny 11.30 w lokalu gastronomicznym Kociołek przy bielskiej ulicy 11 Listopada 10. Publikujemy wizerunek poszukiwanej osoby, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jej personaliów.

Do kradzieży doszło 7 marca br. ok. godziny 11.30 w lokalu gastronomicznym Kociołek przy bielskiej ulicy 11 Listopada 10. Kradzież i osoba podejrzewana o jej dokonanie została zarejestrowana przez kamery monitoringu wewnątrz lokalu. Sprawczynią jest kobieta, która wykorzystała moment nieuwagi jednej z klientek i wyjęła z jej torebki portfel wraz z kartą bankomatową.

Monitoring zarejestrował także drugą kobietę, razem z którą podejrzewana o kradzież portfela weszła i wyszł z lokalu. Z okoliczności sprawy wynika, że kobiety te znają się. Poszukujemy tego świadka i prosimy o pilny kontakt z Policją!


Rysopis sprawczyni: Kobieta w wieku około 20 lat, średniej budowy ciała, włosy jasne, długie. Ubrana była w kurtkę z szalem na szyi.


Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawczyni, prosimy kierować do:

Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 2c, tel.47 857 03 00, adres e-mail: kp3@bielsko.ka.policja.gov.pl.
Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45 nr tel. 47 857 12 55, nr alarmowy 112,

Gwarantujemy anonimowość!

Ładowanie odtwarzacza...