Wiadomości

Słodkości dla małych pacjentów bielskiego szpitala

Data publikacji 01.06.2020

Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej regularnie oddają życiodajną substancję. Czekolady, które każdy krwiodawca otrzymuje w ramach posiłku regeneracyjnego, zbierali na specjalną okazję. Taka pojawiła się z okazji Dnia Dziecka. Mundurowi zjawili się ze słodkim upominkiem w Bielskim Szpitalu Pediatrycznym. Małym pacjentom życzymy smacznego, dużo zdrowia i szybkiego powrotu do domu. A wszystkim dzieciom, aby na ich buziach zawsze gościł wielki uśmiech.

Policjant, ratownik medyczny i pielęgniarka stoją przed szpitalem. Obok widać maskę policyjnego radiowozu.
Przy Samodzielnym Pododdziale Prewencji Policji w Bielsku-Białej powstał Klub Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża. Oddając honorowo krew, policjanci ratują życie i zwiększają świadomość potrzeby regularnego oddawania krwi nie tylko w środowisku policyjnym, ale też pośród swoich bliskich i znajomych. Mundurowi i pracownicy cywilni wapienickiej jednostki prewencji jak każdy krwiodawca otrzymywali w ramach posiłku regeneracyjnego czekoladę. Policjanci zbierali słodkości na specjalną okazję. Taka pojawiła się okazji Dnia Dziecka. Słodkości od policjantów bielskiego pododdziału prewencji dla małych podopiecznych szpitala odebrała Naczelna Pielęgniarka Szpitala Pediatrycznego w Bielku-Białej, Pani Donata Sawczuk. Słodycze przekazał mł. asp. Mariusz Fender kierujący działalnością policyjnego klubu honorowych dawców krwi w wapienickim pododdzale mundurowych.

Małym pacjentom życzymy smacznego, dużo zdrowia i szybkiego powrotu do domu. A wszystkim dzieciom, aby na ich buziach zawsze gościł uśmiech.