Nowy zastępca komendanta w Jasienicy - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej

Wiadomości

Nowy zastępca komendanta w Jasienicy

Data publikacji 02.10.2017

Dzisiaj w Komisariacie Policji w Jasienicy odbyło się uroczyste wprowadzenie zastępcy komendanta. Stanowisko to objął asp.szt. Mariusz Ptaszek. I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej mł.insp. Krzysztof Gałuszka oficjalnie wprowadził nowego zastępcę na stanowisko i wręczył mu rozkaz o powołaniu.

Uroczystość uświetnili swoją obecnością wójtowie gmin: Jasienica Janusz Pierzyna oraz Jaworza Radosław Ostałkiewicz. I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej mł.insp. Krzysztof Gałuszka, w obecności policjantek i policjantów, uroczyście wprowadził na stanowisko nowego zastępcę i wręczył mu rozkaz personalny.

Asp.szt. Mariusz Ptaszek służbę w Policji rozpoczął w 1999r. Od początku związany był z Komisariatem Policji I w Bielsku-Białej, gdzie rozpoczynał swoją karierę w plutonie patrolowo – interwencyjnym, a następnie pionie kryminalnym i zespole dyżurnych. W 2013 roku awansował na stanowisko Zastępcy Naczelnika Wydziału Kryminalnego. Obejmując nowe stanowisko, asp.szt. Mariusz Ptaszek poprosił o wyrozumiałość i życzliwość, zobowiązując się jednocześnie do dbania o dobre relacje ze współpracownikami oraz do wytężonej pracy na rzecz kierowanej jednostki.