Wiadomości

Zaproszenie na uroczyste obchody Święta Policji

Data publikacji 01.07.2019

Na pamiątkę utworzenia Policji Państwowej w 1919 roku, 24 lipca obchodzone jest Święto Policji. Tegoroczne obchody Święta Policji w bielskim garnizonie odbędą się 5 lipca o godz. 13.00 w Komendzie Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45. Jest to okazja, aby awansować policjantów na wyższe stopnie, wyróżnić najbardziej zasłużonych i nagrodzić ich za zasługi. Serdecznie zapraszamy policjantów, pracowników cywilnych Policji wraz z rodzinami oraz media do udziału w uroczystości.

Do udziału w naszej uroczystości serdecznie zapraszamy policjantki, policjantów i pracowników cywilnych Policji oraz funkcjonariuszy wszystkich służb mundurowych wraz z rodzinami. Zapraszamy sympatyków Policji oraz młodzież i dzieci które będą mogły z bliska przyjrzeć się policyjnemu ceremoniałowi. Nasze zaproszenie kierujemy również przedstawicieli mediów – dziennikarzy wraz z fotoreporterami oraz operatorami kamer.

Ponadto serdecznie zapraszamy na uroczystą Mszę Świętą w intencji policjantów, pracowników Policji i ich rodzin, która zostanie odprawiona w dniu 07.07.2019 r. o godz. 11.00 w Parafii Wojskowej Miłosierdzia Bożego w Bielsku-Białej przy ul. Leszczyńskiej 29 (teren JW).