Poszukujemy sprawcy przestępstwa - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej

Wiadomości

Poszukujemy sprawcy przestępstwa

Śledczy z wydziału kryminalnego Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawcy przywłaszczenia torebki, w której znajdował się portfel z kartą bankomatową i dokumentami. Do przywłaszczenia doszło w dniu 27 lipca 2019 roku na terenie jednej z galerii handlowych w centrum Bielska-Białej. Następnie podejrzewana o to kobieta dokonała kilku płatności przywłaszczoną kartą płatniczą. Publikujemy wizerunek poszukiwanej kobiety, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jej personaliów.

Komisariat Policji III w Bielsku-Białej prowadzi postępowanie w sprawie przywłaszczenia torebki oraz portfela z zawartością karty bankomatowej, oraz dokumentów. Do przestępstwa doszło w Bielsku-Białej na terenie jednej z galerii handlowych w centrum miasta w dniu 27 lipca 2019 roku. Następnie podejrzewana o to przestępstwo kobieta dokonała płatności zbliżeniowych posługując się przywłaszczoną kartą w dwóch sklepach sieci „Żabka”, przy ul. 11 Listopada i na Placu Wojska Polskiego oraz w jednym z Kolporterów w centrum miasta. Publikujemy wizerunek poszukiwanej kobiety, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jej personaliów.

Wszelkie informacje mogące przyczynić się do identyfikacji sprawcy, prosimy kierować do Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 2c, tel. 33 4 800 300, nr alarmowy 112, adres e-mail: kp3@bielsko.ka.policja.gov.pl. Gwarantujemy anonimowość!

  • Wizerunek podejrzewanej o kradzież kobiety zarejestrowanej przez kamerę przemysłową.
  • Wizerunek podejrzewanej o kradzież kobiety zarejestrowanej przez kamerę przemysłową.
  • Wizerunek podejrzewanej o kradzież kobiety zarejestrowanej przez kamerę przemysłową.