Wiadomości

Poszukujemy sprawcy i publikujemy nagranie kradzieży rozbójniczej

Data publikacji 09.07.2020

Policjanci z Komisariatu III Policji w Bielsku-Białej poszukują sprawcy kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna dokonał kradzieży markowego alkoholu w jednym ze sklepów "Biedronka" w bielskiej Wapienicy oraz groził chcącemu go ująć pracownikowi sklepu. Publikujemy wizerunek sprawcy, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Poszukiwany przez policjantów mężczyzna 17 marca 2020 roku dokonał kradzieży butelki markowego alkoholu w sklepie "Biedronka" przy ulicy Cieszyńskiej w Bielsku-Białej, a następnie w celu utrzymania się w posiadaniu zabranej rzeczy groził użyciem przemocy kierownikowi sklepu.

Rysopis poszukiwanego: mężczyzna w wieku około 30 lat, wysoki, średniej budowy ciała, bez zarostu. W chwili zdarzenia ubrany był w ciemne spodnie typu bojówki, zieloną bluzę z długim rękawem, kamizelkę koloru niebieskiego, czapkę z daszkiem koloru ciemnego z logiem firmy ”Adidas”, ciemne buty z białą podeszwą typu sportowego. Na szyi miał zawieszone słuchawki. Publikujemy zarejestrowany wizerunek sprawcy, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu jego tożsamości.

Prosimy wszystkich, którzy mają jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa, o kontakt z Komisariatem III Policji w Bielsku-Białej ul. Traugutta 2, tel. 47 85 703 00 lub na numer KMP w Bielsku-Białej 47 857 12 55.

Zapewniamy anonimowość!

Ładowanie odtwarzacza...